Поліуретан - один з найвідоміших полімерних синтетичних матеріалів, який отримав широке поширення в світі.

Поліуретан синтезував німецький вчений Байєр. Він отримав матеріал більш міцний і еластичний, ніж пластмаса. Сучасні матеріали з поліуретану за своїми властивостями перевершують пластик, метал, гуму.

У сучасному житті все ширше застосовуються армований поліуретан та армовані листи від компанії polyurethane.pro. На армовані листи з поліуретану ціна тут найкраща. Армування дозволяє зміцнити матеріал, підвищити його міцність.

Переваги армованого поліуретану перед іншими матеріалами полягають в наступному:

1. Висока міцність і низька щільність створюють можливості для використання армованих полімерів замість сталевих конструкцій в механіці і машинобудуванні.

2. Стійкість до дії агресивного середовища дозволяє збільшити терміни використання виробів з армованого ПУ без застосування захисних покриттів.

3. Низька матеріаломісткість (легкість) виготовлених з армованого поліуретану виробів допомагає знизити загальну масу техніки і зменшити витрати на експлуатацію.

4.Висока пластичність дозволяє виготовляти вироби найскладнішої форми і великих розмірів без використання дорогого технічного обладнання.

5. Можливість регулювати тепло і електропровідності, радіо- і прозорість армуючих волокон допомагає створювати різноманітні за властивостями матеріали в залежності від потреб замовника.

6. Вироби з ПУ можна ремонтувати без спеціального технічного обладнання, що важливо при несподіваній поломці в шляху, далеко від населених пунктів.

7. Низькі витрати на організацію виробництва вже багато років приємно дивують виробників виробів з армованих пластику.

8. Продукція з армованих полімерів зберігає свої робочі якості незалежно від температури (висока або низька) і напруги.

Застосування

Сфера застосування армованого поліуретану дуже широка. Його використовують практично у всіх сферах промисловості.

1. Армований поліуретан використовують для футерування (вогнетривкої обробки) робочих поверхонь обладнання промислового типу, виготовленого з металу. Завдяки цьому металеві конструкції довше не піддаються іржі під впливом повітря і води. Це значно збільшує термін їх експлуатації.

2. Армований поліуретан використовується в якості гідроізоляційного матеріалу для самоплив, труб, транспортерів, внутрішніх стінок металевих цистерн, штампова пластин, гірничодобувних бункерів і т.д.

3. Завдяки своїм властивостям ПУ став незамінним в авіаційній і космічній техніці, в машинобудуванні, в будівництві, в побутовій сфері при виготовленні атракціонів, спортінвентарю, басейнів та інших споживчих товарів.

4. Високі якісні характеристики армованих поліуретанів зробили їх необхідними і у військовій промисловості. Сучасне кораблебудування, авіабудування використовують цей синтетичний матеріал для гідро- і теплоізоляції.

5. В автомобільній промисловості поліуретан використовують на всіх стадіях виробництва.

6. Чи виправдане застосування деталей з армованого поліуретану в ремонтній практиці.

7. Широко використовують поліуретанові матеріали в гірничодобувній промисловості. Це значно збільшило зносостійкість обладнання, підвищило ефективність видобутку корисних копалин.

Отже, продукція з армованого поліуретану активно використовується у всіх сферах промисловості і в побуті. Цим матеріалом замінюються більш дорогі і менш міцні матеріали.Обратите внимание на следуюшие статьи: