Категория: Новости

Хостел - це свого роду гуртожиток. Майже завжди в кімнаті встановлено від 4 до 10 ліжок, але можна знайти одномісні та двомісні номери. Проживання в хостелі дешевше, ніж номери в готелях, але у хостелів є свої недоліки: у багатьох душ загальний, нема особистого простору, сусіди можуть бути різні. Але хостели дають можливість знайти багато нових друзів та спілкування з іншими мандрівниками, що дуже цікаво.

Знайти хороший хостел досить непросто, потрібно враховувати багато різноманітних нюансів, щоб знайти непогане житло.

На що потрібно звернути увагу, щоб вибрати гарний хостел?

Треба замовляти хостел на перевірених сервісах Інтернету або вибирати житло за рекомендацією друзів. Якщо шукаєте хостели м Харків через Інтернет, дивіться фотографії. За фотографіями можна дізнатися багато. Не треба розглядати варіанти житла, якщо нема його фотографій або це тільки фото фасаду будівлі.

Відгуки дуже важливі. Багато мандрівники, які вже бронювали кімнату в обраному хостелі, пишуть свої відгуки. Як правило, це неупереджені коментарі та по ним можна дізнатися про хостел багато корисного.

Віддаленість хостела від центру міста - у різних відвідувачів різні переваги. Хтось вважає за краще зняти кімнату в хостелі подалі від центру міста, хтось ближче. У центрі міста хостели найчастіше більш комфорті, але і більш дорогі.

Гарний сніданок — дрібниця, але приємно. Багато хостелів включають у вартість проживання сніданок. Зверніть увагу що подають та в який час. У деяких хостелах сніданок починається о 7:30 та подають тільки каву і тост. Краще знайти хостел з пізнім сніданком і щоб було чим поснідати.

Пізній час від'їзду може дуже стати в нагоді . Хороші хостели дозволяють виїзд о 12:00, а не дуже хороші - о 10:00. Якщо виїзд ранній, то напередодні доброго сна не буде.

Наявність сейфа - важлива річ. У деяких хостелах сейфа немає, а хто подорожує з електронікою в такому хостелі, ризикує залишитися без неї. Краще, щоб сейф був безкоштовний, це говорить про те, що власники хостелу піклуються про своїх відвідувачів.

Наявність мережі Інтернет. Багатьом мандрівникам потрібен Wi-Fi або хоча б провідний Інтернет. Інтернет в хостелах полегшує життя, не потрібно буде шукати інтернет-кафе.

Наявність кімнати для спілкування та бару. У хороших готелях завжди є спеціальна територія, де мандрівники можуть спілкуватися один з одним. Такі кімнати спрощують «процедуру» знайомства і в них панує дружня атмосфера. Гарний бар — це також не тільки випивка, а й місце для спілкування.

Не обов'язково, щоб якісний хостел мав всі вищеперелічені пункти. Якщо в обраному хостелі не вистачає кілька пунктів, то це не означає, що він поганий. Деяким взагалі не потрібен Інтернет і сніданок, але обов'язкові сейф і кімната для спілкування.Обратите внимание на следуюшие статьи: