Категория: Дом

Меблі – це те, що дозволяє зробити кімнату затишною та зручною, функціональною та неповторною. Але важливо вибирати меблі, які будуть не тільки стильними і сучасними, але і якісними. Цей критерій забезпечує довговічність та комфорт при використанні кожного предмету інтер'єру. Тому слід уважно вибирати матеріали, з яких виготовлени вподобані меблі, та вивчати стан навіть найдрібніших деталей. Якісні меблі можна знайти тут - меблі львів.

Дуже важливо звертати увагу на матеріал оббивки, якщо купуєте м'які меблі. Вона може бути як натуральною, так і зі штучних матеріалів. Як правило, будь-яка оббивка виглядає привабливо, різниця лише в терміні служби. Штучні матеріали, як правило, служать 3-4 роки, після чого втрачають вигляд. Продовжити їх життя можна, використовуючи накидки або чохли. Зате натуральна шкіра або велюр будуть радувати вас більше 12 років.

Крім того, треба враховувати матеріал каркаса. Для виготовлення каркаса м'яких меблів майстри зазвичай використовують дерево або метал. Дерев'яна основа досить міцна, але не підходить для виробів, які призначені для частого використання. Якщо вам потрібен розкладний диван або крісло, краще зупинити вибір на металевій конструкції. Так само важливо переконатися, щоб каркас вибраної моделі не скрипів та не хитався.

Важливе питання - перевірка наповнювача. Оптимальний варіант – моделі з подушками, які всередині розділені на зручні секції. Це буде гарантувати, що м'які меблі не продавляться та не втратять вигляд максимально довго.

Також треба вивчити з'єднання деталей. Місця з'єднань найбільш уразливі. Якщо збірка виконана недбало, вже через пару місяців використання диван почне хитатися і розвалюватися. Найбільш міцні меблі, які зібрані за допомогою шурупів та шипів. Якщо ж для скріплення використаний клей, цвяхи та скоби, краще вибрати іншу модель. Якісно зібраний диван, ліжко та інші меблі повині мати рівні поверхні без зазорів та впевнено, не хитаючись, стояти на підлозі.

Крім того, слід уважно перевірити якість фурнітури. Дрібні деталі дуже важливі, тому треба по можливості відразу переконатися в їх міцності і надійності кріплення. Висувні ящики мають легко ковзати по направляючих, дверцята відкриватися плавно та без скрипу, петлі повинні бути закріплені рівно і міцно. Всі ці дрібниці забезпечують довгу службу обраних меблів і комфорт її використання.

Важливий момент - відсутность зазорів. Зазори у верхній або нижній частині виробу вказують на те, що деревина була погано просушена. Поступово деформація буде тільки посилюватися, і дверцята можуть взагалі перестати закриватися або відкриватися.

Скляні дверцята повинні бути в рамках. Це забезпечить безпеку їх використання.

Фахівці радять не економити на якості матеріалів та складанні предметів меблів , адже в кінцевому рахунку така економія виллється в купівлю нових виробів, і платити доведеться двічі.Обратите внимание на следуюшие статьи: