Категория: Новости

Трускавець – джерело здоров’я посеред гірських полонин

Трускавець – неймовірна перлина Карпат, а відпочинок у цьому казковому місці – унікальна можливість оздоровити тіло та душу. Трускавець відомий не лише своєю самобутньою природою, а перш за все, унікальними лікувальними водами. Найвідомішою з них є нафтуся, яку використовують під час лікування хвороби нирок, печінки, жовчного міхура, гінекологічних та урологічних захворювань, проблем зі шлунком тощо. Разом з тим, нафтуся є далеко не єдиною лікувальною термальною водою в Трускавці. Відвідати цю цілющу воду може кожен, хто приїздить до Трускавця прямо в центрі міста.

Для того, щоб скористатися цими дарами природи, можна також купити путівку в один з санаторіїв Трускавця, що пропонують довготривале та комплексне лікування протягом щонайменше трьох тижнів, я рекомендую комплекс Вернигора, де сам відпочивав. Усі санаторії Трускавця оснащені найновітнішим лікувальним обладнанням та рекреаційними зонами, що включають десятки різновидів лікувальних ван та саун.

Трускавець пропонує повний спектр послуг сучасного європейського бальнеологічного курорту.

Як дістатися до Трускавця

Сам Трускавець нагадує невеличне казкове європейське містечко посеред чарівних гірських полонин. Трускавець настільки невеликий за розміром, що його можна повністю обійти пішки всього лише за один день.

Дістатися до Трускавця можна потягом, або ж автомобілем. Проте з урахуванням сильних снігопадів взимку, все ж таки краще їхати до Трускавця саме потягом. Десятки комфортабельних потягів щодня привозять туристів до Трускавця з різних міст України.

Коли краще відпочивати у Трускавці

Трускавець можна впевнено назвати цілорічним курортом, оскільки в будь-яку пору року Ви зможете отримати повний спектр послуг та чудово відпочити в цьому казковому місті.

Більшість туристів все ж таки віддає перевагу відпочинкові в Трускавці саме взимку, оскільки краса припорошених снігом Карпат та місцеві обряди святкування Нового року, Різдва та Старого нового року зазвичай користуються шаленою популярністю у туристів.Обратите внимание на следуюшие статьи: