Категория: Медицина

Алкоголізм – хвороба, яку не вибирають. Імовірність його виникнення настільки ж висока як у багатих людей, так і в тих, хто належить до біднішої частини суспільства. Причини слід шукати у різних справах – найчастіше в особистій ситуації, серйозному життєвому досвіді. Незалежно від причини, потрібне правильне лікування.

Психотерапія – основне лікування алкоголізму

Основним методом лікування алкоголізму в Черкасах є психотерапія, мета якої – змінити установки, звички та поведінку пацієнта. Таку терапію можна проводити у наркологічних центрах, у т.ч. у центрі dopomoga.ck.ua. Виведення із запою реалізується за допомогою оригінальної терапевтичної програми, створеної на основі багаторічного досвіду роботи терапевтів з наркозалежними пацієнтами. Терапія також включає відпрацювання здатності вести себе в повсякденному житті тверезою людиною. На позитивний ефект терапії можна розраховувати, коли пацієнт співпрацює з терапевтом, хоче звільнитися від залежності, зберігає помірність, бере активну участь у терапії і дотримується певних правил. Важливо відзначити, що пацієнта також вчать реагувати на труднощі та стреси повсякденного життя, щоб не вживати алкоголю.

Медикаментозне лікування – останній засіб

З іншого боку, фармакологічні засоби, що призначаються алкоголікам та наркоманам, не виліковують хворобу, а лише запобігають вживанню алкоголю пацієнтами через неприємні наслідки. Як відомо, алкоголізм невиліковна хвороба, ви все життя алкоголік. Однак важливо після терапії перестати вживати алкоголь, радіти життю, проживати щодня свідомо та мудро. У разі запущеного алкоголізму, коли захворювання завдало великої шкоди організму (галюцинації, депресивні стани, епілептичні стани, судоми), потрібне стаціонарне лікування. Лікування проходить у відділеннях детоксикації, неврології та психіатрії.Обратите внимание на следуюшие статьи: